Nahrávám...

 

DrinexSpolečnost Drinex zajišťuje expresní a nápojovou službu nejen do kanceláří a provozů, ale v poslední době i do domácností.

Mimo káv a instantních nápojů nabízíme kvalitní barelovou vodu ve dvou značkách o objemu 18,9 l a 11l - pramenitou vodu Šumavský pramen a přírodní minerální vodu Estian Excelsior.

Firma Drinex byla založena roku 1999 jako firma s regionálním charakterem. V současné době se soustřeďuje na jižní Moravu, Olomoucko, Vysočinu a Slovácko. Počtem zákazníků cca 3000 a obratem vody jsme nejvýznamnější firmou svého druhu na Moravě

 

Kvalitní firmaNaše společnost se také zařadila do prestižního programu na zvyšování kvality a je držitelem prestižní značky Kvalitní firma. Referenční systém Kvalitní firma je založen na ověření spokojenosti zákazníků a zvyšování kvality našich produktů i služeb. V rámci certifikace jsme se zavázali k dodržování Kodexu kvality APC, který upravuje pravidla kvality činnosti a jednání se zákazníkem. Vše je pravidelně kontrolováno ze strany trhu i samotných zákazníků.


Jsme tu pro Vás.

Napište nám