Nahrávám...

PITNÝ REŽIM
... základ zdravého životního stylu

Správný pitný režim je tou nejlepší investicí do našeho zdraví. Nestojí téměř nic a navíc pomáhá našemu tělu lépe než drahé léky.
Člověk denně vyloučí v průměru asi 2,5 litru vody. Organismus však musí mít vyrovnanou vodní bilanci a tak, aby tyto ztráty nahradil, musí vodu přijímat. Asi třetina vody se denně vytvoří metabolickou činností, vody vázané v potravě přijmeme asi 900 ml a zbytek musíme do těla dostat ve formě tekutin. Každý den, po celý život. Za celý život to představuje 40 tisíc litrů vody a tekutin.
Zdroj vody:
Šumavský pramen je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda s optimálním poměrem minerálních látek, která blahodárně působí na lidský organismus. Voda je distribuována v původním přírodním stavu bez stabilizace kysličníkem uhličitým a konzervačními přísadami.
Pramen se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava (jedna z nejčistějších oblastí Evropy) v hloubce 70 metrů pod povrchem. Šumavský pramen je ideální nápoj pro každého bez rozdílu věku.
Kvalitní pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN splňuje požadavky lidského organismu pro zachování zdraví a dušení pohody. Čištění barelů je základ zdravotní nezávadnosti našich vod.
Rozbor vody:
Aktuální rozbor vody si mužete stáhnout zde
Napište nám