Nahrávám...

Výdejníky vody

Výdejníky vody (aquamaty) jsou určeny pro ohřev, chlazení a hygienický výdej přírodní pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN, dodávané  v zapečetěných vratných barelech s obsahem 18,9 nebo 11,3 l s ventilem NON-SPILL.

Výhodu, kterou naše výdejníky mají, oceníte v domácnosti, na pracovišti, ve výrobních provozech, administrativních budovách i jinde, neboť disponují osvěžující vodou s teplotou 5 - 15oC, ale i horkou vodou na zalévání instantní kávy, čaje a polévek s teplotou 90oC. Součástky, které se dostávají do přímého styku s vodou, jsou vyrobené z nerezového plechu, nebo z hygienicky nezávadných plastů.

Všechny typy vodních výměníků - aqaumaty, aquabary, watercoolery, dispenzory nabízíme ke koupi, k pronájmu nebo ZDARMA na vyzkoušení.

 

Výdejníky podlahové

Podlahové výdejníky jsou vhodnější do větších provozů s vyšší spotřebou naší vody, ale cenné služby poskytnou i v domácnosteh či malých firmách.


Výdejníky stolní

Stolní výdejníky jsou díky menším rozměrům ideální do domácnosti či kanceláře, ovšem díky své kvalitě a vysokému výkonu jsou využitelné kdekoliv, kde je důležité dodržovat pitný režim.

 
NOVINKA - Výdejník vody HARD WORKER HC 88L

5190 Kč

   
Výdejník vody HARD WORKER HC 88L - k pronájmu

[Cena na dotaz]

 
 
NOVINKA - Výdejník vody POWER - T / stolní

4235 Kč

   
Výdejník vody POWER - T / stolní, k pronájmu

[Cena na dotaz]

 
 
Aquamat DK2D108DS - koupě

5309 Kč

   
Aquamat DK2D108DS - nájem

[Cena na dotaz]

 
 
Aquamat DK2V208DS - koupě

5999 Kč

   
Aquamat DK2V208DS - nájem

[Cena na dotaz]