Nahrávám...

Výdejníky vody

Výdejníky vody (aquamaty) jsou určeny pro ohřev, chlazení a hygienický výdej přírodní pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN, dodávané  v zapečetěných vratných barelech s obsahem 18,9 nebo 11,3 l s ventilem NON-SPILL.

Výhodu, kterou naše výdejníky mají, oceníte v domácnosti, na pracovišti, ve výrobních provozech, administrativních budovách i jinde, neboť disponují osvěžující vodou s teplotou 5 - 15oC, ale i horkou vodou na zalévání instantní kávy, čaje a polévek s teplotou 90oC. Součástky, které se dostávají do přímého styku s vodou, jsou vyrobené z nerezového plechu, nebo z hygienicky nezávadných plastů.

Všechny typy vodních výměníků - aqaumaty, aquabary, watercoolery, dispenzory nabízíme ke koupi, k pronájmu nebo ZDARMA na vyzkoušení.

 

Výdejníky podlahové

Podlahové výdejníky jsou vhodnější do větších provozů s vyšší spotřebou naší vody, ale cenné služby poskytnou i v domácnosteh či malých firmách.


Výdejníky stolní

Stolní výdejníky jsou díky menším rozměrům ideální do domácnosti či kanceláře, ovšem díky své kvalitě a vysokému výkonu jsou využitelné kdekoliv, kde je důležité dodržovat pitný režim.

 
NOVINKA - Výdejník vody MASTER T / stolní

4961 Kč

   
Výdejník vody MASTER - T - k pronájmu

[Cena na dotaz]

 
 
NOVINKA - Výdejník vody MASTER HC-66L prov...

6490    5929 Kč

   
Výdejník vody MASTER HC66L - k pronájmu

[Cena na dotaz]

 
 
NOVINKA - výdejník vody Master SLIM HC 98L...

6990    6171 Kč

   
NOVINKA - výdejník vody Master SLIM HC 98L...

[Cena na dotaz]

 
 
NOVINKA - Výdejník vody Asistent HC 12L

4990 Kč

   
Výdejník vody Asistent HC 12L - k pronájmu

[Cena na dotaz]